Підсумки районного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 2011-2012 навчальний рік

о6.11.2011 на базі Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики, визначено переможців районного етапу

Зведена відомість результатів
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
2011-2012 навчальний рік

з/п Прізвище, ім”я учня Клас Місце Школа Вчитель
1 Лисечко Сергій 6 клас І Чумаківська ЗОШ Сергійчук О.С.
2 Біжко Каріна ІІ Глухівський НВК Кириловський І.Н.
3 Вітик Марина ІІ Китайгородська ЗОШ Гармаш Л.М.
4 Манзюк Ілля ІІ Настасівська ЗОШ Кірова Н. Ф.
5 Чумакова Марина ІІІ Преображенська ЗОШ Бринза Л.П.
6 Богів Анастасія ІІІ Чумаківська ЗОШ Сергійчук О.С.
7 Пасько Максим ІІІ Чумаківська ЗОШ Сергійчук О.С.
8 Івашко Анна ІІІ Добронадіївський НВК Велика О.В.
9 Поляков Олександр ІІІ Вищетарасівська ЗОШ Рожко Л.А.
10 Маляренко Роман ІV Кисличуватська ЗОШ Паславський С.К.
11 Волошин Ростислав V Зорянська ЗОШ Панкова В.П.
12 Сторчак Анна Томаківська ЗОШ №2 Шевченко Т.Ю.
13 Новиков Владислав Володимирівська ЗОШ Стукало Т.О.
14 Красан Тетяна VІІ Томаківська ЗОШ №1 Бредіхіна В.Т.
15 Мисюра Антоніна 7 клас І Чумаківська ЗОШ Колісник С.І.
16 Козуб Юлія ІІ Глухівський НВК Кирилівський І.Н.
17 Ждан Юлія ІІ Кисличуватська ЗОШ Погонець Є.М.
18 Кіров Денис ІІІ Настасівська ЗОШ Ткаченко О.Г.
19 Луценко Олександра ІІІ Томаківська ЗОШ №1 Савран Л.П.
20 Нікуліна Єлизавета ІІІ Володимирівська ЗОШ Лавруша І. В.
21 Кирбиік Аліна ІІІ Вищетарасівська ЗОШ Сіянко А.В.
22 Кокітко Олександра ІІІ Томаківська ЗОШ №2 Ткачук В.О.
23 Селявін Максим ІV Преображенська ЗОШ Ужва Н.І.
24 Калашник Олександр ІV Добронадіївський НВК Велика О.В.
25 Кокітко Валерія V Томаківська ЗОШ №2 Ткачук В.О.
26 Маляренко Дмитро V Преображенська ЗОШ Ужва Н.І.
27 Краснокутський Денис V Зеленогайська ЗОШ Проць Н.М.
28 Демчук Євгеній V Томаківська ЗОШ №1 Савран Л.П.
29 Кравець Поліна 8 клас І Томаківська ЗОШ №1 Савран Л.П.
30 Пашков Тимофій ІІ Зорянська ЗОШ Панкова В.П.
31 Садовська Інна ІІІ Томаківська ЗОШ №2 Біленко Л.М.
32 Маслова Катерина ІV Виводівська  ЗОШ Люлька Л.М.
33 Залужний Андрій V Томаківська ЗОШ №2 Біленко Л.М.
34 Григорян Артур Томаківська ЗОШ № 1 Савран Л.П.
35 Патер Юлія VІІ Чумаківська ЗОШ Колісник С.І.
36 Бутнар Єлизавета VІІІ Володимирівська  ЗОШ Лавруша І.С.
37 Роєнко Оолександр ІХ Преображенська  ЗОШ Ужва Н.І.
38 Данильченко Катерина Х Китайгородська ЗОШ Похиленкр О.М.
39 Ергашова Олтиной ХІ Добронадіївський НВК Велика О.В.
40 Жажко Наталя ХІ Вищетарасівська ЗОШ Анохіна Т.М.
41 Яровий Ігор ХІІ Глухівський НВК Кириловський І.Н.
42 Стець Владислав ХІІІ Кисличуватська ЗОШ Погонець Є.М.
43 Філь Ксенія 9 клас І Томаківська ЗОШ №2 Ткачук О.Л.
44 Красан Марина ІІ Томаківська ЗОШ №1 Філь Т.П.
45 Єрмоленко Максим ІІІ Китайгородська ЗОШ Похиленко О.М.
46 Волювач Маргарита ІV Томаківська ЗОШ № 2 Ткачук О.Л.
47 Козак Ірина V Глухівський НВК Кириловський І.Н.
48 Якименко Катерина Вищетарасівкська ЗОШ Рожко Л.А.
49 Винокурова Світлана VІІ Томаківська  ЗОШ № 1 Філь Т.П.
50 Густій Маргарита VІІІ Зеленогайський НВК Проць Н.М.
51 Гордієнко Катерина ІХ Зорянська ЗОШ Панкова В.П.
52 Королькова Єлизавета Х Володимирівська ЗОШ Лавруша І.В.
53 Проць Анастасія 10 клас 

 

 

 

І Зеленогайська ЗОШ Проць Н.М.
54 Рибка Антоніна ІІ Томаківська ЗОШ №2 Ткачук В.О.
55 Слюсар Дар”я ІІ Зорянська ЗОШ Панкова В.П.
56 Суєтіна Марія ІІІ Китайгородська ЗОШ Похиленко О.М.
57 Радзевило Яна V Томаківська ЗОШ № 1 Дузенко Р.А.
58 Баршак Наталія V Кисличуватська ЗОШ Погонець Є.М.
59 Скрипник Анна V Настасівська ЗОШ Павленко К.В.
60 Колодяжна Тетяна Томаківська ЗОШ №1 Дузенко Р.А.
61 Калюх Сергій VІІ Вищетарасівкська  ЗОШ Анохіна Т.М.
62 Рябоволенко Владислав 11 клас І Томаківська ЗОШ №2 Ткачук В.О.
63 Максименко Лідія ІІ Китайгородська ЗОШ Похиленко О.М.
64 Загорська Елла ІІІ Зорянська ЗОШ Мольцан В.І.
65 Краснокутський Кирило ІV Зеленогайська  ЗОШ Проць Н.М.
66 Тарасов Тарас ІV Томаківська ЗОШ № 1 Заєць В.М.
67 Ведмедєв Володимир V Виводівська  ЗОШ Утюж Н.П.
68 Пазинич Михайло V Настасівська ЗОШ Ткаченко О.Г.
69 Колядін Антон Вищетарасівська ЗОШ . Сіянко А.В.
70 Плиска Андрій VІІ Добронадіївський НВК Панжинська Т.М.
71 Залужний Сергій VІІ Кисличуватська ЗОШ Погонець Є.М.

Автор публікації: