Результати районної олімпіади з біології

Протокол результатів ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біології

10 грудня 2011 року

8 клас

Прізвище, ім’я по батькові учня Навчальний заклад Місце Прізвище, ім’я по батькові вчителя
1 Сухановський Владислав Сергійович Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.. І Сахно Людмила Костянтинівна
2 Пашков Тимофій Сергійович Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ Третяк Олена Василівна
3 Кравець Поліна Віталіївна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ІІІ Вовкобрун Ліна Миколаївна
4 Овдієнко Марина Володимирівна Глухівський НВК IV Овдієнко Галина Володимирівна
5 Готовчикова Єлизавета Валентинівна Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ст. V Мажара Світлана Павлівна
6 Данильченко Катерина Василівна Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст. VI Похиленко Валерій Антонович
7 Патер Юлія Вікторівна Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст. VII Ігнатченко Наталія Василівна

9 клас

Прізвище, ім’я по батькові учня Навчальний заклад Місце Прізвище, ім’я по батькові вчителя
1 Гунчак Анна Андріївна Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. I Воронцова Валентина Павлівна
2 Кулик Дар’я В’ячеславівна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 II Івахненко Віталій Степанович
3 Разуваєв Андрій Станіславович Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. III Селезньова Ксенія Леонідівна
4 Нестеренко Ольга Миколаївна Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.. IV Сахно Людмила Костянтинівна
5 Олексієнко Юлія Олегівна Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.. V Похиленко Валерій Антонович
6 Красан Марина Леонідівна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст..№1 VI Вовкобрун Ліна Миколаївна
7 Козак Ірина Петрівна Глухівський НВК VII Овдієнко Галина Володимирівна
8 Мирошниченко Євгеній Сергійович Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.. VIII Літуча Лариса Валентинівна
9 Ситник Альона Петрівна Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.. IX Ігнатченко Наталія Василівна
10 Горб Анастасія Ігорівна Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст.. X Третяк Олена Василівна
11 Марченко Ілона Валеріївна Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ст.. XI Мажара Світлана Павлівна
12 Каряка Ігор Сергіївська ЗОШ І-ІІ ст.. XII Підлубна Лілія Миколаївна

10 клас

Прізвище, ім’я по батькові учня Навчальний заклад Місце Прізвище, ім’я по батькові вчителя
1 Вовк Владислав Олегович Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 I Вовкобрун Ліна Миколаївна
2 Сафонюк Богдан Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст.. II Третяк Олена Василівна
3 Тищенко Олександр Володимирович Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.. III Ігнатченко Наталія Василівна
4 Фісун Дарина Віталіївна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 IV Івахненко Віталій Степанович
5 Мисюра Вікторія Сергіївна Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст.. V Шмаглій Ольга Миколаївна
6 Опалатенко Каріна Олегівна Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.. VI Похиленко Валерій Антонович
7 Атамуратова Діана Дмитрівна Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. VII Воронцова Валентина Павлівна
8 Чижинок Вікторія Вікторівна Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. VIII Селезньова Ксенія Леонідівна

11 клас

Прізвище, ім’я по батькові учня Навчальний заклад Місце Прізвище, ім’я по батькові вчителя
1 Личката Олена Вадимівна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 I Івахненко Віталій Степанович
2 Максименко Лідія Дмитрівна Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст. II Похиленко Валерій Антонович
3 Парубенко Наталія Олегівна Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст. III Третяк Олена Василівна
4 Тарасов Тарас Валерійович Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 IV Вовкобрун Ліна Миколаївна
5 Ведмедев Володимир Сергійович Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст. V Сахно Людмила Костянтинівна
6 Сєрова Дар’я Вікторівна 

 

Чумаківська ЗОШ І-ІІІ 

ст.

VI Ігнатченко Наталія Василівна
7 Ждан Валентин Анатолійович Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст. VII Шмаглій Ольга Миколаївна
8 Вітренко Тетяна Володимирівна Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. VIII Воронцова Валентина Павлівна
9 Синельник Анастасія Сергіївна Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст. IX Селезньова Ксенія Леонідівна
10 Куропата Олексій Вікторович Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ст. X Мажара Світлана Павлівна

Голова журі: Міщенко Л. М.

Члени журі: Вовкобрун Л. М., Івахненко В. С., Шмаглій О. М.