Результати районної олімпіади з географії

Підсумки районного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
2011-2012 навчальний рік

№ з/п Прізвище та ім’я Школа Місце Вчитель

7 клас

1. Кокітко  Валерія Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 І Зямко Н.Х
2. Данченко Єлизавета Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ Заболотня О.В.
3. Кирбиік Аліна Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ Краснодемська Л.Ф
4. Шостак Юлія Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст. Шмаглій О.М.
5. Карпюк Валерій Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Селезньова К.А.
6. Середа Валерій Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст. Третяк О.В.
7. Кіров Денис Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Селезньова К.А.
8. Олексієнко Ігор Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст. Похиленко В.А.
9. Козуб Юлія Глухівський НВК Луцева А.О.
10. Петренко Денис Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Коваленко О.Г.

8 клас

1. Терещенко Анастасія Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. І Краснодемська Л.Ф
2. Данильченко Катерина Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ Похиленко В.А.
3. Яровий Ігор Глухівський НВК ІІІ Луцева А.О.
4. Сухановський Владислав Виводівська ЗОШ І-ІІІст. Сахно Л.К.
5. Гришина  Христина Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст. Заболотня О.В.
6. Пашков Тимофій Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст. Третяк О.В.
7. Залужний Андрій Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Мартинова В.В.
8. Толмачев Роман Настасівська ЗОШ І-ІІІст. Селезньова К.А.
9. Федорченко Валерія Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Коваленко О.Г.
10. Шаповалова Яна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Коваленко О.Г.

9 клас

1. Червона Вікторія Глухівський НВК І Луцева А.О.
2. Філь Ксенія Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ІІ Мартинова В.В.
3. Ситник Альона Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст ІІІ Заболотня О.В.
4. Голян Наталя Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст. Третяк О.В.
5. Каряка Ігор Сергіївська ЗОШ І-ІІ ст. Богдан М.І.
6. Гунчак Анна Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Краснодемська Л.Ф
7. Міщук  Альона Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Коваленко О.Г.
8. Квітка Костянтин Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Коваленко О.Г.

10 клас

1. Суєтіна Марія Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст. І Похиленко В.А.
2. Данильченко Антон Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ІІ Мартинова В.В.
3. Сафонюк Богдан Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ Третяк О.В.
4. Голота Олег Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст. Шмаглій О.М.
5. Чабала Анастасія Виводівська ЗОШ І-ІІІст. Сахно Л.К.
6. Жовнірчук  Вадим Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Коваленко О.Г.

11 клас

1. Максименко Лідія Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст. І Похиленко В.А.
2. Серков Сергій Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ Третяк О.В.
3. Мартинова Дарина Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ІІІ Мартинова В.В.
4. Мороз Ольга Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дружко А.Т.
5. Волобуєва Аліна Виводівська ЗОШ І-ІІІст. Сахно Л.К.

Автор публікації: