Результати олімпіади

Результати районної олімпіади з математики (2016-2017 н.р.)

На виконання наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 07.09.2016 року № 587/0/212-16 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році», наказу відділу освіти райдержадміністрації від 21.09.2016 року № 304-ОД «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів у 2016-2017  навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді району, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів 24 грудня 2016 року відбувся II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики на базі Томаківської ЗОШ  I-III ступенів № 2.

В олімпіаді взяли участь 45 учнів 6-11 класів з 13 навчальних закладів району. Учасники районного етапу виконували завдання, підготовлені обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Найбільшу кількість балів набрали учні 6 та 8 класів, найгірше справилися із завданнями олімпіади учні 9-их та 11-их класів.

Призерами  олімпіади визнано:

І місце

  • Марченка Михайла Руслановича – учня 6 класу Преображенської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Васильєва Кирила Анатолійовича – учня 7 класу Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» №1
  • Стрельчонок Софію Сергіївну – ученицю 8 класу Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2
  • Гузенка Дмитра Івановича – учня 9 класу Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Чобота Інна Олександрівна – ученицю 10 класу Настасівської ЗОШ І-ІІІ  ст.
  • Маляренко Роман Олександрович – учня 11 класу Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

ІІ місце

  • Літовку Вадима В’ячеславовича  – учня 6 класу Кисличуватського НВК
  • Єрмоленко Ольгу Дмитрівну – ученицю 7 класу Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Кучеряєву Олександру Сергіївну – ученицю 8 класу Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» №1
  • Колісника Івана Павловича – учня 9 класу Преображенської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Дроздову Катерину Андріївну – ученицю 9 класу Кисличуватського НВК
  • Фальчиян Катерину Олексіївну – ученицю 10 класу Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2
  • Баландіну Марину Ігорівну – ученицю 11 класу Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» №1

ІІІ місце

  • Скрипника Павла Олександровича – учня 6 класу Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Гарачук Світлану Миколаївну – ученицю 7 класу Преображенської ЗОШ І-ІІІ ст..
  • Кріпак Юлію Олександрівну – ученицю 8 класу Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Ужву Анну Сергіївну – ученицю 8 класу Преображенської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Ткаченка Сергія Віталійовича – учня 9 класу Зорянського НВК
  • Міщук Катерину Юріївну – ученицю 9 класу Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» №1
  • Юсюка Олександра Яковича – учня 10 класу Зеленогайського НВК
Большое количество олимпиадных заданий с ответами и решениями по математике можно найти на сайте olimpiadnye-zadanija.ru

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті