РМО вчителів іноземних мов

5 листопада 2015 року на базі відділу освіти Томаківської райдержадміністрації   відбувся районний семінар для вчителів іноземних мов за темою:«Використання освітніх технологій навчання для підготовки випускників шкіл до успішної здачі ЗНО з іноземної мови».

На семінарі були розглянуті питання:

1. Особливості проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов та ЗНО у 2016 році (Баглай Ю.А.)

2. Підготовка до проведення літніх мовних таборів (Коваленко В.О.)

Під час семінару вчителі іноземних мов району ділилися досвідом щодо особливостей  навчання писемного мовлення учнів старших класів у підготовці до ДПА та ЗНО. Розглянули зміст, структуру, критерії оцінювання тестів та завдань ДПА та ЗНО.

Керівник РМО Баглай Ю.А. провела навчальний тренінг за темою:

«Структурно-орієнтований та процесуальний підходи до розвитку та вдосконалення навичок писемного мовлення як самостійного виду мовленнєвої діяльності».

Кожен вчитель познайомився з практичними порадами та ефективними прийомами удосконалення навичок письма учнів старших класів.

Вчитель англійської мови Коваленко В.О.  підготувала виступ за темою: «Організація роботи літнього мовного табору у школі». Вчитель продемонструвала покрокову презентацію, щодо формату проведення майбутнього  літнього мовного табору. Валентина Олексіївна зауважила, що у таких таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах). Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного, стиль викладання, де наголос робиться на практичній частині й знаннях, які можна застосувати пізніше й у інших сферах.

Це питання залишається відкритим, оскільки потребує детального вивчення, опрацювання нормативних та інформаційних матеріалів. Вчителі іноземних мов отримали завдання розробити план роботи, щодо проведення літнього мовного табору у своїй школі.

Залишити відповідь

Увійти через: