РМО вчителів іноземних мов

24 квітня 2014 року на базі  відділу освіти Томаківської РДА відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземних мов  за темою: «Друга іноземна мова. Рік потому….».

У роботі методичного об’єднання взяли участь вчителі англійської, німецької та французької  мов, які викладають другу іноземну мову у своїх школах. Спілкування відбувалося за круглим столом.

Методист  методичної  служби  відділу  освіти Баранець Т.І. зробила аналіз роботи вчителів методичного об’єднання з питання викладання другої іноземної мови у 5-х класах за новими програмами  та підручниками, наголосила на необхідності використання інноваційних технологій у навчальній діяльності.

Присутні ознайомилися з досвідом роботи вчителів Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Дурніна В.А., Добронадіівського НВК  Варнавської М.В.,  Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Ткаченко Н.М., Преображенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Терновської Л.М, Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дзядик Н. М.  з питань навчання другої іноземної мови.

Учасники семінару у формі тренінгу, який провела керівник РМО Баглай Ю.А., обговорили теоретичні та практичні аспекти з методики викладання цього предмету, ознайомилися з інноваційними формами  навчання іноземним мовам.

З матеріалами семінару можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Увійти через: