РОЛЬ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ У ВИХОВАННІ ГРОМАДЯНИНА, ПАТРІОТА УКРАЇНИ

09 лютого 2017 року проведено ІД – конференцію із заступниками директорів з виховної роботи на тему «Роль педагогів та батьків у вихованні громадянина, патріота України, зорієнтованого на загальнолюдські цінності». До роботи долучилися методисти методичної служби відділу освіти Пилипчинець О.С., Марченко Л.Б., заступник директора з виховної роботи Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Біліченко Н.І.

Тема конференції, участь у якій взяли представники 11 навчальних закладів і однієї філії, стосувалася ефективної взаємодії педагогічної і батьківської спільноти щодо виховної діяльності. Матеріали про співпрацю вчителів і батьків, результативності роботи та перспективі діяльності розміщено на блозі Н.І. Біліченко «Аргумент».

Не менш важливим було і питання взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми та надання допомоги тим, хто постраждав від цього злочинного явища.

В ході роботи конференції торкнулися питання актуальних конкурсів, умов їх проведення та термінів їх виконання; інформацій відповідного напрямку і планування роботи  заступників директорів з виховної роботи та класних керівників на лютий – березень 2017 року

Залишити відповідь

Увійти через: