Ще раз про профілактику правопорушень серед дітей

16  жовтня  2014 року на базі відділу освіти відбулася нарада школи методичного менеджменту заступників директорів з виховної роботи на тему «Проблема бездоглядності і безпритульності. Профілактика правопорушень серед дітей»

В рамках заходу з питанням організації методичної роботи щодо правової освіти та правового виховання виступила головний спеціаліст  районного управління юстиції  О.А. Трубіцина. Про алгоритми роботи з дітьми соціально незахищених  категорій  розповідала методист методичної служби відділу освіти О.С. Пилипчинець, з місячником всеобучу та проблемами, пов’язаними з його реалізацією, ознайомила методист методичної служби Т.І. Баранець.

Заступник директора з виховної роботи Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів С.П.Мажара поділилася досвідом, набутим на тренінгу «Дорослішаємо на здоров’я» у м. Дніпропетровську, в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, з який можна використовувати як факультативні заняття або в роботі заступників директорів з виховної роботи,  класних керівників та педагогів – організаторів.

Методист методичної служби відділу освіти В.І. Ібрагімова підвела підсумки  роботи методичного об’єднання, а керівник районного методичного об’єднання  заступників  директорів з виховної роботи О.Ю. Козаченко  анонсувала роботу семінару школи методичного менеджменту «Екскурсійно- експедиційна робота як елемент сучасної пізнавальної діяльності педагога нової генерації».

Залишити відповідь

Увійти через: