Серпнева конференція – 2016: новий навчальний рік для освітян Томаківщини вже стартував

30 серпня 2016 року відбулась серпнева конференція працівників освіти Томаківського району «Про підсумки роботи закладів освіти району за 2015-2016 н. р. та завдання на новий 2016-2017 н. р. Програма конференції передбачала роботу пленарного засідання. Предметні секції пройшли в форматі Інтернет-конференцій. У заході взяли участь адміністрації з 15 загальноосвітніх  навчальних закладів, 9 дошкільних навчальних закладів, 3 позашкільних; голови профкомів шкіл; працівники відділу освіти; голови сільських та селищної ради.

На початку роботи серпневої конференції освітян району прийняли  в учительську родину 4  молодих спеціалісти, які прибули в район після закінчення вищих навчальних закладів.

Із сцени лунало чудове, креативне,  наповнене позитиву  вітання освітян  вихованцями Зорянського НВК.

Відкрив захід  перший заступник голови районної держадміністрації Хведчук В. О, який подякував освітянам за роботу у минулому навчальному році та побажав успішного впровадження освітніх реформ, що сьогодні на часі у системі української загальної середньої освіти . Продовжив привітання виконуючий обов’язки голови районної ради Полозок О. В., який наголосив, що за рахунок коштів місцевого бюджету здійснено реконструкцію котельні Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, замінено вікна у Чумаківській  ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 2016 році в рамках проекту «МРГ» (ІІІ фаза) виконано ремонтні роботи з заміни 43 вікон та утеплення частини даху у Вищетарасівській ЗОШ І-ІІІ ступенів , у Чумаківському ДНЗ здійснено капітальний ремонт системи опалення, поточний ремонт котельні, придбано нове обладнання на ігровий майданчик.

Продовжилося пленарне засідання виступом начальника відділу освіти Присташ Ю. А., яка зазначила, що освітня система району має потужний професійний потенціал, високий якісний рівень педагогічного складу, підтримку районної влади. Керівник освітньої системи району підкреслила, що проведена суттєва підготовка до нового навчального року, здійснені необхідні ремонтні роботи. У своєму виступі Присташ Ю. А. також ознайомила присутніх із ключовими змінами та новаціями освітнього процесу, що очікують на учнів, вчителів та батьків у 2016-2017 навчальному році.

Під час обговорення розглянуто питання втілення інноваційних соціально-педагогічних технологій розвитку, навчання і виховання через реалізацію креативних проектів, яке прозвучало у виступі Філь Т. П., директора опорного закладу Томаківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» №1.

«Нова українська школа – це простір освітніх можливостей, –  відмітила Корнієнко О Р., директор Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. –  а використання хмарних сервісів у ньому необхідно для формування сучасного освітнього контенту школи».

Не можна оминути тему зовнішнього незалежного оцінювання, яку висвітлила у своєму виступі Зямко Н. Х., заступник начальника з організаційних питань. У 2016 році в основній сесії ЗНО (Матеріали для підготовки до ЗНО 2017)  брали участь 135 випускників. За рейтингом серед адміністративних одиниць наш район знаходиться на 19 місці за кількістю учнів, які набрали 160 балів і вище. У Томаківському районі 185 і більше балів  отримали  6 учнів  (Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Аксьонов С.  М., директор Преображенської ЗОШ І-ІІІ ст. у своєму виступі говорив про виховання активного громадянина, державотворця. Національно-патріотичне виховання є  важливим завданням в умовах реформування національної системи освіти. Це доводять учні Преображенської ЗОШ І-ІІІ ст.,  що долучилися до волонтерського руху, запропонувавши для впровадження нові шкільні патріотичні проекти, спрямовані на збереження історичної пам’яті , відродження національних, культурних традицій. Учні школи  вже 2 роки є учасниками Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура»)  обласного етапу  змагань. Цьогоріч  досягли вагомих результатів.

Підвів підсумки Ткачук О. Л., голова райкому профспілки працівників освіти, який  глибоко впевнений , що у 2016-2017 н. р. освітяни Томаківщини за підтримки  районної державної адміністрації, районної ради, селищної та сільських рад, ОТГ забезпечать подальший розвиток освітньої галузі, досягнуть суттєвих результатів на шляху до підвищення якості освіти.

Завершилося пленарне засідання урочистостями – з рук першого  заступника голови Томаківської районної державної адміністрації  Хведчука В. О. та виконуючого обов’язки голови Томаківської районної ради  Полозка О. В. отримали нагороди найкращі освітяни району цього року.

Заступник начальника відділу освіти

з науково-методичної роботи  Міщенко Л. М.

Залишити відповідь

Увійти через: