ШАНА ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ

З нагоди Дня працівників освіти у районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, на який були запрошені працівники відділу освіти, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

До привітання освітян долучилися голова Томаківської райдержадміністрації С.Г. Семененко, голова Томаківської райради                               Н.М. Скрипченко,  селищний голова смт. Томаківки І.В. Калашник, начальник відділу освіти Томаківської райдержадміністрації Ю.А. Присташ.

Працівники навчальних закладів мали змогу  насолодитися  хореографією і вокалом у виконанні аматорів районного Будинку культури, очолюваного В.О. Шамбурою, яка і підготувала святковий концерт разом  із своїм творчим колективом.

Освітян району  привітав і профспілковий комітет, виділивши кошти на квіти та солодощі.

Делегація освітян Томаківщини стала учасницею свята, яке відбулося у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету. Серед нагороджених премією Дніпропетровської облдержадміністрації була Заболотня О.В.,вчитель Чумаківської ЗОШ I-IIIступенів, а вчитель Томаківського НВК №1 Вовкобрун Л.М. за високі досягнення отримала нагрудний знак «Василь Сухомлинський». Вітаємо вас, шановні, зі святом та нагородами!

 

Залишити відповідь

Увійти через: