ШКОЛА РЕЗЕРВУ

14 грудня 2016 року на базі відділу освіти проведено засідання резерву керівних кадрів, секції « Резерв заступників директорів з виховної роботи».

Дякуючи змістовній інтерактивній бесіді, яку підготувала і провела О.В. Коськіна, заступник директора з виховної роботи Зеленогайського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», педагоги відчули себе творцями і виконавцями навчально – виховного процесу в своїх навчальних закладах, бо матеріал адаптували до шкіл, у яких працюють. Майбутні заступники директорів з виховної роботи «вникли в кухню» планування, звітності, моніторингу, створення проектів наказів і т.д. Особливу увагу Олена Василівна акцентувала на нормативно – правовій базі з кожного питання виховної роботи, а також на проектах наказів.

До розмови  долучилася Т.О. Кольгіна заступник директора з виховної роботи  Зорянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», яка поділилася досвідом  щодо виконання запланованого за напрямками виховної діяльності, щодо співпраці з громадськими організаціями. Тетяна Олексіївна розповіла і про дитяче самоврядування у закладі, і про діяльність дитячої організації «Фортуна», яка виборола І місце у районному конкурсі – огляді первинних дитячих організацій.

Актуальні питання акцій, виїзних екскурсій розкрила В.І. Ібрагімова, методист. Колег цікавили питання проведення новорічних та різдвяних заходів, ярмарків, підготовки до конкурсів і оформлення конкурсних робіт; конкурсів  «Учень року», «Клас року» і відзначення переможців. На переважну більшість питань вони отримали грунтовні і вичерпні відповіді.

Цікаву інформацію для зацікавлених осіб із вищезазначених питань ви можете отримати за посиланням.

 

Матеріали РМО

Залишити відповідь

Увійти через: