Сім’я і дошкільний заклад — два суспільні інститути

Сім’я і дошкільний заклад — два суспільні інститути, що знаходяться, біля витоків нашого майбутнього. На жаль, їм не завжди вистачає взаєморозуміння, такту, щоб почути і зрозуміти один одного.Як зацікавити батьків роботою ДНЗ, допомогти зрозуміти важливість єдиних вимог сім’ї і дитячого садка?Такі та багато інших питань  було розглянуто на районному методичному об’єднанні керівників дошкільних навчальних закладів, що відбувся 17 грудня поточного року на базі відділу освіти Томаківської райдержадміністрації.

 Сучасні підходи із впровадження нетрадиційних форм роботи з батьківською громадськістю висвітлила завідувач Китайгородського ДНЗ «Пролісок» – Балик Надія Анатоліївна.

Завідувач Володимирівського ДНЗ «Сонечко» Булана Валентина Іванівнаподілилася досвідом роботи по даному напрямку роботи.

Присутні педагоги-дошкільникивзяли активну участь у підготовці рекомендацій районного методичного об’єднання керівників ДНЗ та розробці практичних матеріалів щодо «нетрадиційних форм роботи з батьківською громадськістю».  

 

 

 

 

Залишити відповідь

Увійти через: