Створення умов для розвитку та самореалізації дитини в навчанні і управлінні її творчою діяльністю

17 березня 2015 року на базі Настасівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районне методичне об’єднання  вчителів географії на тему: «Створення умов для розвитку та самореалізації дитини в навчанні і управлінні її творчою діяльністю».

Вчителем географії та біології Селезньовою Ксенією Анатоліївною на високому  методичному організаційному  рівні було проведено районне методичне об’єднання  вчителів географії на тему: «Створення умов для розвитку та самореалізації дитини в навчанні і управлінні її творчою діяльністю». В рамках засідання дано відкритий урок у 10 класі на тему  «Глобалізація –її наслідки для економіки країн світу», метою якого було розкрити сутність поняття «глобалізація»,  умови виникнення цього процесу, розвиток вміння аналізувати зміни  у світовій спільноті та пояснювати головні тенденції глобалізації, виховання культури спілкування та інтересу до предмету.

З метою сприяння розвитку нестандартного мислення, творчих, комунікативних здібностей проведено  захід «Слабка ланка» для членів  методичного об’єднання.

Члени засідання отримали у подарунок  виготовлені вчителем  паперові скриньки із висловами  давнього мислителя та філософа Китаю Конфуція.

Залишити відповідь

Увійти через: