СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ

«Головною домінантою національно – патріотичного виховання молоді є формування у особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та самої себе, активної за формою та моральної за змістом, життєвої позиції», – говориться у «Концепції національно – патріотичного виховання молоді»,. Реалізацією основних положень «Концепції…» є відзначення державних свят, серед  яких – Великдень.

Звістку про народження Сина Божого, Благовіщення, відзначили у Преображенській ЗОШ І-ІІІ ступенів випіканням журавликів – благовісників.

Виставку малюнків « Моя писаночка» організували у Вищетарасівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Томаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Михайлівській ЗОШ  І-ІІ ступенів та Настасівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Виховні години, де були і пасхальні  смаколики, і креативні витвори з великодньою символікою проведено у Томаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Глухівському НВК « ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» та Кисличуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Традиційно на Великдень змагання з футболу між командами «Молоді»  і «Стариків» проводяться у Зеленому Гаю та Михайлівці. Гравці – учні і випускники місцевих шкіл. Традиційні ігри зміцнюють зв’язок між поколіннями односельчан, сприяють розвитку спортивного руху на селі.

До благодійного Великоднього ярмарку, організованого молодіжною організацією «ТоМАКК»,  долучилися учні Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Пасхальними корзинами, наповненими витворами школярів Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Михайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів , вітали людей похилого віку. До цієї благородної справи залюбки пристали і учні Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. А батьки Чумаківських школярів організували виставку писанок у школі!.

Діти з батьками і ріднею брали участь у священнодійстві – освяченні пасок.

Ми пишаємося нашими вихованцями – носіями української національної культури.

 

Залишити відповідь

Увійти через: