Свято «Прощавай садочок»

Свято «Прощавай садочок» у Томаківському НВК «ЗОШ-ДНЗ» № 1

31  травня 2017 року у Томаківському НВК «ЗОШ – ДНЗ» № 1 відбулося свято «Прощавай садочок» для дітей дошкільного закладу «Планета дитинства». На дитяче свято завітали гості

  • виконуючий обов’язки голови Томаківської районної державної адміністрації Хведчук Валерій Олександрович,
  • заступник голови Томаківської районної ради Полозок Олексій Вадимович,
  • начальник відділу освіти Томаківської районної державної адміністрації Присташ Юлія Адамівна,
  • директор агрофірми «Перше травня», депутат Томаківської об’єднаної територіальної громади Бардадим Василь Григорович.


З привітальним словом виступила директор Томаківського навчально – виховного комплексу № 1 Філь Тамара Павлівна.

З словами привітання виступив виконуючий обов’язки голови Томаківської районної державної адміністрації Хведчук Валерій Олександрович і подарував солодощі та телевізор для старшої групи. Привітав дітей заступник голови Томаківської районної ради Полозок Олексій Вадимович  і подарував розвиваючі іграшки для дітей. З привітальними словами до дітей, батьків, колективу закладу звернулася начальник відділу освіти Томаківської районної державної адміністрації Присташ Юлія Адамівна, яка побажала дітям бути здоровими, творчими, креативними, розумними,  і подарувала телевізор для середньої групи. До дітей садочку завітав довгоочікуваний гість голова агрофірми «Перше травня» Бардадим Василь Григорович. Як завжди, Василь Григорович, прийшов не з пустими руками. Для дітей садочку (в середню та старшу групи) подарував велику кількість іграшок.

Свято пройшло весело, цікаво. Діти гарно співали, танцювали, грали в ігри. З гарним настроєм повернулися до групи, бо в групі дітей чекали іграшки, солодощі.

Для закладу це дуже приємна радість бо для їх закладу це перший випускний дітей дошкільного віку.

В добру путь діти.

Залишити відповідь

Увійти через: