Теорія і практика виховання особистості в групі продовженого дня

04 березня 2015 року на базі Зорянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів груп продовженого дня загальноосвітніх закладів району на тему «Формування креативного мислення у дітей шляхом впровадження інтерактивної методики в роботі вихователя ГПД» з метою розкриття теоретичних аспектів щодо формування креативного мислення у дітей у відповідності до вікових категорій та шляхів впровадження інтерактивної методики в роботі вихователів ГПД, що сприяють стимулюванню продуктивної творчої діяльності учнів та батьків.

У закладі естетично оформлена кімната для групи продовженого дня, яка відповідає санітарним нормам та науково-методичним вимогам.

Вихователь ГПД Межевська В.Я. розуміється на тому, що група продовженого дня за своєю ідеєю  є дуже цінна форма виховання і переконана, що тут створюються сприятливі умови для того постійного духовного спілкування вихователя і дітей, без якого немислиме виховання емоційної культури розвитку та креативної дитини. Вона вважає, що вихователь виступає в ролі вчителя, друга, порадника, керівника духовного життя.

У основі планування роботи  ГПД закладу лежать принципи науковості, наступності, послідовності.

Режим дня ГПД складено у відповідності психолого-педагогічним, гігієнічним і віковим особливостям учнів та сприяння перетворенню в єдиний гармонійний процес  навчально-виховну роботу, відпочинок, а також трудову діяльність школярів.

З метою збільшення рухової активності учнів запроваджує щоденне проведення «годин здоров’я».

Вихованці ГПД беруть участь в гуртках за інтересами (керівники Оверко З.А., Мацишина О.Ю.) та в роботі шкільного краєзнавчого музею (завідувач Журавель М.М.).

Сахарук І.П. провела захід «Родинні рушники України» де брали участь батьки та мами, бабусі – майстрині вишивання родинних рушників с.Зоря.

У засіданні районного методичного об’єднання вихователів ГПД активну участь у презентації  заходів брали директор Зорянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Слюсар І.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Поставець Л.В.. Методист методичної служби відділу освіти Стуліна О.В. підвела підсумки засідання РМО вихователів ГПД та ознайомила з виробленими рекомендаціями.

Залишити відповідь

Увійти через: