Україна – це на все життя!

Кожному відомо про події, які відбуваються на Сході нашої країни. І відома ціна спокою кожного мирного жителя – пораненіта загиблі солдати. Кожен розуміє біль і втрати нашої рідної України і намагається допомогти всім, хто потребує допомоги. Найбільше її зараз потребують ранені бійці АТО. Школярі та вчителі Преображенської школи, жителі нашого села вже не вперше беруть участь в акції «Допомога раненому солдату».В цьому році, за ініціативи класного керівника 11 класу Залюбовського М.В., учні відмовилися від квітів на 1 Вересня. Кожен клас та вчитель підтримали дану пропозицію, адже ми стояли на цій урочистій лінійці завдяки тим, хто бере у руки зброю і йде захищати рідну землю. Залишатися байдужими у важкий для країни час ми не маємо права. «Врятуймо життя пораненим солдатам. Ліки замість квітів», – під таким гаслом пройшла акція на святі Першого дзвоника. Всі учні, працівники школи, батьки, гості, жителі селаклали до скриньок не просто кошти – дарували надію на швидше одужання.

Всього було зібрано 5029 грн. Ця сума була передана на обладнання кімнати для барокамери тяжкопоранених військовослужбовцівв Дніпропетровський військовий госпіталь. Коштивідвіз Панченко Р.М., вчитель фізичної культури, який сам нещодавно повернувсяіз зони АТО.Командування госпіталю висловило подяку нашій школі за співпрацю, сумлінність та порядність.

На цьому проекті ми не зупинимось, адже доля нашої Батьківщини також залежить від нас. Ми впевнені, що завдяки наполегливості, допомагаючи один одному, подолаємо усі негаразди.

Дорогі наші захисники, ми, підростаюче покоління, обіцяємо рівнятись на вас і стати справжніми патріотами своєї держави, боротися за волю, честь і за народ. Дякуємо всім вам за мирне небо над нашими домівками і бажаємо якнайшвидше повертатись додому живими та з перемогою!

Ми дякуємо всім небайдужим.

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 

Терновська Л.М., заступник директора з виховної роботи,

Челядніков А.Ю., педагог-організатор Преображенської ЗОШ.

Залишити відповідь

Увійти через: