Уряд Японії надав грантову допомогу освітній сфері Томаківського району

Минулого року, навесні, за пропозицією обласної державної адміністрації та за підтримки Томаківської райдержадміністрації і районної ради відділ освіти підготував заявку на участь у грантовій допомозі задля здійснення проектів людської безпеки “Кусаноне” Посольства Японії в Україні у 2015 році.

Невдовзі у район завітала  представник посольства, координатор програми, Катерина Головко,  яка відвідала декілька освітніх  закладів району та ознайомилася з проблемами шкіл. За результатами зустрічі для участі в конкурсі було обрано один об’єкт – Томаківську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. №1 за напрямком покращення навчальних умов школярів з метою проведення енергозберігаючих заходів.

Протягом року   районною радою і відділом освіти проводилась робота з підготовки необхідних документів і розрахунків, пошук благодійного фонду за певними міжнародними критеріями.

І ось у березні 2015 року  проект «Покращення навчальних умов у Томаківській загальноосвітній школі № 1» включено до складу  переможців на грантову  допомогу. Всього по Україні в конкурсі отримали перемогу дев’ять проектів, направлених освітніми закладами та закладами охорони здоров’я.

13 березня 2015 року в м. Києві відбулась довгоочікувана подія – у Посольстві Японії в Україні було підписано грантові контракти  з переможцями в рамках ґрантової допомоги щодо реалізації  проектів  програми «Кусаноне» в Україні, серед яких і проект Томаківської загальноосвітньої школи №1». Підписання грантового контракту відбулося між послом Японії в Україні Шігекі Сумі та головою Зорянської сільської благодійної організації Іриною Володимирівною Слюсар, яка люб’язно погодилась брати участь у цій необхідній і благородній справі.

Під час зустрічі з паном послом делегацією від Томаківського  району, у складі Ю.А.Присташ та І.В.Слюсар, висловлено велику вдячність за дорогоцінний подарунок, наданий урядом і народом Японії, адже кошти програми «Кусаноне», зібрані з податків громадян цієї країни, далекої географічно, але близької, щоб протягнути руку допомоги і доброчинності.

З 14 квітня 2015 року розпочаті роботи щодо заміни 215-ти вікон у Томаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Залишити відповідь

Увійти через: