Учні-порушники

«Увага! Діти на дорозі!»

Учні-порушникиЗ 23.09.2013 року в столиці триває комплекс профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». В рамках заходу інспектори ДАІ для безпечного пересування дітей чергують біля навчальних закладів, які наближені до проїзної частини, у час коли вони прямують до шкіл. З початку року виявлено майже 400 дітей-порушників.

Пішоходи у центрі уваги співробітників ДАІ. Під час проведення таких рейдів – дорослі пішоходи отримують профілактичні листівки, а маленькі учасники дорожнього руху – світлоповертаючі наклейки та флатери, які допомагають пішоходам бути більш помітними на дорозі.

А дітям – порушникам інспектори ДАІ роблять записи у щоденники: «Батьки, зверніть увагу. Ваша дитина порушила правила дорожнього руху». Лише за годину чергування біля навчального закладу №104, що в Оболонському районі інспектори ДАІ виявили 5 дітей-порушників.

Державтоінспекція звертається до вчителів та батьків — нагадуйте дітям основні Правила дорожнього руху і не забувайте, що ваша поведінка на дорозі є найкращим прикладом для дитини. Пам’ятайте обізнаність дітей в дорожній грамоті допоможе відвернути нещасні випадки та збереже життя.

Водії! Чужих дітей на дорозі не буває.Будьте уважними та обережними під час керування автомобілем, особливо у негоду. Наближаючись до пішохідних переходів – зменшуйте швидкість, під час руху не користуйтеся мобільним телефоном. Перевозячи маленьких пасажирів, не забувайте про паски безпеки і пам’ятайте, що дитина потребує додаткового захисту, перебуваючи в автомобілі, а використання дитячих крісел знижує ризик травмування у ДТП

mvs.gov.ua

Залишити відповідь

Увійти через: