В гостях у «Намистинки»

В гостях у «Намистинки»

           На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти  майбутнє України» та Указу «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» відділом освіти , позашкільними та загальноосвітніми закладами приділяється увага збереженню та розширенню мережі гуртків, створенню творчих об`єднань, щоб виявити і підтримати обдарованих дітей, створити умови для творчого розвитку всіх бажаючих, охопити позашкільною роботою дітей з девіантною поведінкою, тих, хто прагне, аби його почули, хоче стати кращим.

           Сьогодні  в районі працює три позашкільні заклади, у яких навчається 1389 дітей. Гуртки та секції працюють і в школах. Окрім того, 7 школярів, це учні Настасівсьої, Чумаківської та Томаківської школи №2 навчаються в Малій академії наук у м. Дніпропетровську, 5 учнів Чумаківської школи – в обласній хіміко – біологічній школі.

Серед найбільш  чисельних об’єднань художньо – естетичного напрямку на базі Центру творчості молоді (Директор А.В. Чернишов) працює гурток «Намистинка», заняття якого відвідав заступник голови райдержадміністрації В.О. Хведчук. Юні вишивальниці під керівництвом Л.М. Каряки вчилися стрічками вишивати польову волошку. Скільки любові і таланту вкладає разом з голкою в дитячу ручку Людмила Миколаївна!

А скільки захоплення і бажання творити бачить вона в дитячих очах!

І впевнена, що кожна дитина талановита. Про це  свідчать дитячі роботи, якими оздоблена майстерня: участь дітей у творчих конкурсах; перемоги і бажання вихованців пов’язати свою долю з ниткою і голкою, перемережити її яскравими кольорами натхнення та національної символіки.

Валерій Олександрович побажав вихованцям «Намистинки» стати відомими модельєрами чи дизайнерами, і з запевнив, що їхні перемоги ще попереду і  подарував для творчих занять шовкові стрічки кольорів національної.

Залишити відповідь

Увійти через: