ВЧИМО ДИТИНУ МИСЛИТИ

Щоб не перетворити дитину в склад знань,

комору правил та формул, треба вчити її мислити

 

А. Сухомлинський

 

Під таким гаслом 31 березня 2016 року проведено районне методичне об`єднання вчителів української мови і  літератури на базі Добронадіївського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» на тему  «Гештальт- технології як складова освітніх стратегій соціалізації особистості на уроках української мови та літератури»

«Гештальт – новий творчий напрям  у педагогіці, що допомагає розкрити потенціал кожного учня, – розпочав  теоретичну частину зібрання О.Ф. Рубан.- Його призначення – допомагати розвитку природної властивості кожної людини до пристосування у навколишньому світі та набуття власного креативного досвіду. Гештальт – підхід сприяє встановленню справжнього контакту між людьми, впливає не тільки на прояснення причин різних  труднощів, а й на дослідження нових шляхів їх вирішення».

Педагоги із 13 навчальних закладів долучилися до перегляду відеофільму «Соціалізація особистості – пріоритетне завдання виховного процесу» та відвідали урок української літератури у 6 класі на тему « Добре тому жити, хто вміє дружити!» за твором  «Митькозаври з Юрківки» Ярослава Стельмаха, підготовлений Галайдою Т.В.

Обговоривши заходи районного методичного об’єднання, вчителі української мови і літератури виробили певні рекомендації.

Другою складовою заходу був перегляд вебінару на тему  «Актуальні питання підготовки до складання ЗНО з української мови і літератури», який розміщено на сайті КВНЗ «ДОІППО» в розділі « Вебінари» , та досконале вивчення  вкладень, порад щодо підготовки до ЗНО.

 

 

 

 

Посилання

Залишити відповідь

Увійти через: