Від мобільного вчителя до творчо розвинутої особистості учня

Від мобільного вчителя до творчо розвинутої особистості учня

28 листопада 2013 року у відділі освіти відбулося засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів за темою районного науково-методичного проекту «Проблема соціалізації особистості сучасного вчителя : психолого-педагогічний аспект».

Від мобільного вчителя до творчо розвинутої особистості учняПрактичний психолог Вищетарасівської загально-світньої школи І-ІІІ ст. Шарий В.А. зробила аналіз роботи над Проектом та його впровадження у навчальному закладі. Участь закладу у Проекті надала  можливість  педагогам підвищити рівень професійної мобільності  вчителя.

Дослідження професійного рівня  педагога дозволили виявити зміст і характер проектування та моделювання педагогічного простору професійної траєкторії вчителя.

Методист методичної служби відділу освіти Томаківської районної державної адміністрації Пилипчинець Олена Степанівна повідомила про те, що саме від вчителя, його мобільності, педагогічного таланту, обдарованості, його особистісних характеристик залежить успішне розв’язання багатьох проблем сучасного вчителя.

Розв’язання проблем такого типу під силу вчителеві з високим рівнем професіоналізму, з новою особистісною структурою, що являє собою інтегрування професійних і соціальних ролей в єдину рольову структуру.

Керівник районного методичного об’єднання практичних психологів Горб І.С. надала методичні рекомендації  практичним психологам та соціальним педагогам, у організації і проведенні психолого-педагогічного консиліуму.

После прочтения данной статьи у читателя может возникнуть вопрос: "Кто такой психолог?".

Большинство считает, что к психологам обращаются люди с психическими расстройствами, или неудачники, пессимисты. И если вам пришлось уже обратиться к данному специалисту, то это нужно скрывать, стыдиться.  Но все эти страхи будут вами одолевать, пока вы не встретитесь лично с психологом, пока вы не осознаете, что психолог это человек, который получил профессиональное образование в сфере психологии, имеет диплом...

Психологи работают в основном со здоровыми людьми, которые имеют внутренние переживания, которым нужно открыться, но они боятся, что их не поймут.

Залишити відповідь

Увійти через: