VII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

VII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

З 15 грудня 2016 року розпочалася реєстрація учасників VII Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти у наступних номінаціях:

  • Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ міського типу);
  • Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи);
  • Веб-сайти дошкільних навчальних закладів;
  • Веб-сайти позашкільних навчальних закладів;
  • Веб-сайти професійно-технічних навчальних закладів.

Конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою поширення інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету.

Головними критеріями для оцінювання є змістовне наповнення веб- сайтів, зручність їх використання, забезпечення можливості участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти. Кожний сайт оцінюється за показниками в 4 категоріях: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

Додатково веб-сайти оцінюються в номінації «Вебометричний рейтинг».

Для участі у Конкурсі необхідно: на електронну адресу contest@inau.ua  подати заявку (бланк заявки) та заповнити анкету.

Прийом заявок триватиме до 09 лютого 2017 року.

Більш детальну інформацію про умови Конкурсу, можна знайти за посиланням

 

 

Залишити відповідь

Увійти через: