Вивчай англійську — знищуй кордони навколо себе

Для тих, хто вирішив зробити крок назустріч світу, ЄШКО пропонує спеціальний курс англійської мови для початківців. Факт залишається фактом: англійська – не просто мова, це своєрідна матриця світового спілкування, яка неухильно просотує своїми категоріями і поняттями мовні культури всієї планети. Якщо ви не хочете обмежувати свої кар’єрні амбіції кордонами країн близького зарубіжжя, зробіть зусилля і почніть з «початку» разом з ЄШКО. По-перше, пройдіть вступний тест і визначте свій рівень володіння мовою, якщо пам’ятаєте шкільні уроки англійської. Проте цей етап можуть «перестрибнути» ті, хто за шкільною програмою знайомився з іншими мовами народів світу, але досі шкодує, що не вивчав найпотрібнішої. Ми готові почати ваше знайомство з англійською просто з рівня алфавіту.

Для цього  пропонуємо 2 варіанти розвитку навчального процесу: «Англійська для початківців» і «Англійська для початківців – Екстра». 1-й варіант (за методикою Natural Learning Manner): 20-ти місячний курс навчання, який складається з 32 уроків. Це 16 журналів і 4 збірки вправ. Крім того – 20 дисків аудіоверсій уроків, записаних носіями мови. Це мінімально необхідний обсяг граматичних правил, підкріплений вправами на розвиток розмовних навичок та сприйняття англійської на слух.

2-й варіант (на базі популярної концепції Edutainment, на зразок комунікативної гри): 40 уроків, 20 учбових журналів, 20 дисків з аудіоматеріалами. Особливість курсу – велика кількість кольорових ілюстрацій активізує асоціативне мислення, а діалоги спікерів аудіокурсу на теми повсякденного спілкування створюють віртуальне мовне середовище. Третій варіант ви можете створити для себе самотужки – залучайте до навчання своїх близьких, особливо дітей. Тільки приготуйтеся не заздрити успіхам малечі, адже, як свідчить практика ЄШКО, юні поліглоти  опановують матеріал, як цукерки  з новорічної ялинки – щвидко, легко і непомітно.  Репетитор з «лагідним» монітором. Якщо ваш найкращий друг і вчитель – власний комп’ютер, перетворіть його на персонального репетитора з англійської за допомогою інтерактивного курсу ЄШКО. Наші фахівці підготували для цього спеціальні програми. Вони перетворять вашого помічника на викладача, який буде повноцінно проводити з вами заняття: пояснювати, коментувати, підказувати, а також радіти вашим успіхам, та м’яко сварити за помилки, даючи можливість усе виправити. До того ж дбайливий «викладач» слідкуватиме за вашим станом здоров’я: спеціальний графічний інтерфейс знижує навантаження на зір.  Отже, якщо ви мрієте вивчити англійську швидко, якісно і легко, ми надамо вам найзручніший інструмент на вибір. Головна запорука успіху – ваше бажання.

Залишити відповідь

Увійти через: