ВПРОВАДЖУЄМО ЕМПАУРМЕНТ-ПЕДАГОГІКУ

11 листопада 2014 року на базі Вищетарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  проведено районне методичне об`єднання вчителів української мови та літератури на тему «Формування компетентностей учнів через запровадження  емпаурмент – педагогіки».

Основи педагогіки – емпаурмент у своєму виступі розкрила Г.І. Боровик, яка підтвердила теорію на уроці літератури в 11-А класі. Вона вміло донесла до кожного учня дивоцвіт поезії поета – земляка Віктора Ганоцького, якого, на жаль, вже немає з нами, але його творчість продовжує жити і надихати юне покоління на добрі справи і чисті помисли.

Вражаючий захід підготувала з вихованцями і І.М. Чаманова, торкнувшись струн дитячих душ одвічною тайною любові.

До роботи районного методичного об`єднання долучилися методист методичної служби відділу освіти В.І. Ібрагімова, керівник методичного об`єднання І.В. Хижняк (Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), вчителі української мови та літератури І.М. Давидова (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Т.А. Бганка (Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів), продовживши традицію інформування колег про зміст  обласних заходів, що стосуються мовознавчих, краєзнавчих дисциплін та журналістики.

Залишити відповідь

Увійти через: