ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОРГІЙ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

05 січня 2016 року на базі відділу освіти проведено районне методичне об`єднання вчителів української мови і літератури,  у якому взяли участь 25 педагогів із 13 навчальних закладів.

Використання Дальтон – технологій на уроках української мови і літератури та у виховній роботі презентувала вчитель Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайльо Л.Т.

Педагог Кисличуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коваленко Н.П. поділилася досвідом роботи з теми « Використання інноваційних технологій на уроках української мови і літератури»

Методист методичної служби  відділу освіти Ібрагімова В.І. здійснила  глибокий аналіз проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  та II етапу VІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Члени районного методичного об`єднання активізували роботу щодо підготовки до ІІІ обласного етапу  Всеукраїнської олімпіади з мови і літератури та конкурсів; виробили рекомендації щодо роботи у 2016 році з теми « Використання інноваційних технологій на уроках мови і літератури»; визначили пріоритети підготовки до обласного семінару.
Матеріали РМО за посиланням.

Залишити відповідь

Увійти через: