Використання інтернет та медіаосвітніх технологій у навчально – виховному процесі

26 лютого 2015 року на базі Вищетарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів працювала школа методичного менеджменту заступників директорів з виховної роботи. Тема засідання – « Використання інтернет та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості», об`єднала заступників директорів з виховної роботи, вчителів інформатики та зацікавлених медіаосвітою педагогів.

Презентувала досвід роботи школи з проблеми використання інтернет та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі Вищетарасівської загальноосвітньої школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості Л.Ф. Краснодемська, а фрагмент інтегрованого уроку на тему «Українці в роки Другої світової війни. Погляд з відстані часу. Роль ЗМІ (плакату) у формуванні суспільної думки» увазі педагогів представили вчитель історії С.Ю. Тимошенко та вчитель художньої культури О.О. Апросяненко. Олена Олександрівна зі своїми вихованцями у форматі живої газети показала «Безпеку у Всесвітній павутині» та провела майстер – клас  «Формування навичок критичного сприймання візуальної медіа продукції. До  речі, креативна, творча, конкурентоспроможна вчителька виборола ІІ місце у обласному конкурсі                « Медіаучитель». Дружній колектив учнів, педагогів і батьків Вищетарасівської школи не лише формує медіакультуру учнів, веде цілеспрямовану підготовку особистості до життя в умовах сучасної медіа реальності, а й живе цим, орієнтуючись у медіапросторі. У доступній формі колектив поділився з педагогами району напрацюваннями та надав певні рекомендації.

На даний момент існує значна кількість органнізацій, які пропонують безкоштовні курси з програмування, але на фоні цієї маси не можна не помітити команду спеціалістів з it-centre.net. Яка, доречі, пропонує також очні курси з програмування у м. Києві.

Залишити відповідь

Увійти через: