Я ЛЮБЛЮ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ

Томаківською районною радою в липні 2014 року було оголошено проведення конкурсу учнівської творчості «Я ЛЮБЛЮ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ» . З метою підвищення рівня екологічної культури та свідомості, бережливого ставлення до природи до конкурсу долучилися школярі 10 навчальних закладів, які подали як одиничні роботи, так і творчі колективні доробки.

Всього на розгляд журі було подано 107 робіт. Це поетичні та прозові твори, малюнки, фотоколаджі, буклети. Дитячі доробки експонувалися у приміщенні районної ради, згодом їх буде передано до місцевого музею. А на перемогу претендувало 12 робіт, у яких прослідковувалося розуміння проблеми екології, оригінальність в оформленні , естетика. На увагу і похвалу заслуговують роботи Степанова Марка (Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), Буланої Єріки (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Аксьонової Тетяни.

Проте конкурс є конкурс, де мають бути переможці. Журі всоте переглянувши і перечитавши роботи, визначило, що І місце отримує колектив Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів за буклет екологічного характеру, ІІ місце – Ібрагімова Уляна, учениця Михайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів «Вишня», ІІІ місце – Жажко Наталія, учениця Вищетарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за прозовий твір про екологічну проблему на берегах Каховського водосховища.

Приз глядацьких симпатій отримав Гіренко Михайло, учень 3 класу Зорянської ЗОШ І-ІІІ ступенів за роботу « Мамо, він без мене згине».

Сподіваємося, що такі конкурси – це  позитивні зрушення філософії життя підростаючого покоління.

Залишити відповідь

Увійти через: