Заняття Школи підвищення фахової майстерності (далі ШПФМ) вчителів початкових класів

27 квітня 2015 року на базі Китайгородської ЗОШ І – ІІІ ст. відбулося заняття ШПФМ за  темою «Інноваційно – дидактична грамотність педагога як умова розвитку його професійності». В роботі брали участь слухачі ШПФМ шкіл району та вчителі початкових класів під керівництвом дирекції школи.

В теоретичному блоці заняття Переяслова Л.В. та Куць А.А. розкрили досвід своєї роботи у вигляді презентації «Шляхи вдосконалення педагогічної майстерності» та атестаційного дефіле «Формування інформаційної компетентності вчителя початкових класів».

У практичному блоці заняття  урок в 4 класі на тему «В.О.Сухомлинський  «Співуча пір’їнка» провела слухачка – випускниця ШПФМ, Бганка Н.В. Метою уроку було, на прикладі твору В.О. Сухомлинського, спонукати учнів до  самоаналізу власних здібностей та можливість їх розкриття протягом життя; розвиток та вдосконалення  читацьких  і мовних навичок; виховувати віру в свої сили.

З метою підвищення інноваційно – дидактичної грамотності  слухачів було продемонстровано відео калейдоскоп фрагментів уроків мислення в 1 класі, інформатики – 2 клас, елементи геометрії – 4 клас (Переяслова Л.В, Куць А.А.). Проведено методичну консультацію з використанням  інтерактивних вправ.

Шляхом  інтерактивного діалогу в «Методичному асорті» вчителями були розроблені рекомендації  щодо вдосконалення інноваційно – дидактичної  грамотності педагога.

Залишити відповідь

Увійти через: