Засідання Школи підвищення фахової майстерності в дії

28 квітня 2016р відбулось чергове засідання Школи підвищення фахової майстерності вчителів початкових класів  на базі Настасівської ЗОШ І – ІІІ ступенів за темою: «Підвищення якості освіти в школі І ступеня через впровадження в практику роботи курсів за вибором».

Слухачів ШПФМ гостинно зустріли у холі школи колектив школи та танцювальний колектив  учнів 2-3 класів  танком «Рушники». У ході засідання, під час презентаційного модуля, Сова Н.О. ознайомила  зі школою та колективом вчителів початкових класів. Потім надала слово керівнику ШМО Олійник О.Г., яка докладно розкрила тему засідання. Емоційно та кваліфіковано надала методичну консультацію з теми «Гра в особистісно – орієнтованому навчанні та вихованні» Ємельова В.В. Методично та креативно розкрила тему «Системний розвиток інтелектуальних та креативних здібностей учнів на уроках через кластери, сенквейни та інтелектуальні карти» Гринь О.А.

Під час  практичного  модуля Гринь О.А продемонструвала фрагменти уроків української мови та літературного читання у 4 класі із застосуванням кластерів, сенквейнів та інтелектуальних  карт. У ході уроку учні показали практичні творчі здібності будувати кластери за частинами мови та складати сенквейни за заданою темою. А під час години спілкування «Без спілкування – нема єднання» Андрющенко В.М. разом з учнями 2 класу та старшими учнями – шефами класу, розкрила роль спілкування в житті людини та важливість дружнього співжиття з сусідами в середині держави та з сусідніми державами. Кірова В.О продемонструвала фрагмент уроку «Риторики» в 4 класі за темою «Виголошення промови». Під час уроку учні не лише познайомились з поняттями «оратор» та «промова» , а й навчились правильно будувати промову та добирати відповідну міміку, жести  та інтонацію під час виголошення промови. Завершився практичний модуль майстер – класом «Декупаж пасхальних яєць», який майстерно провела для слухачів ШПФМ Гринь О.А.

У ході аналітичного модуля учасники засідання обговорили проведені заходи та рекомендації , запропоновані вчителями Настасівської ЗОШ І – ІІІ ст. Отримавши величезний багаж знань, гарний настрій і писанки, виконані у техніці декупажу власноруч, всі роз’їхались по  своїх  школах впроваджувати в практику роботи отримані знання.

                                                                                          Керівник ШПФМ

Скрипник А.І.

Залишити відповідь

Увійти через: