Здорове харчування школяра – запорука успіху навчального процессу.

24 січня у Чумаківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася перевірка харчоблоку. З січня 2017 року збільшилась вартість одноразового харчування учнів на 4 грн. і становить 12 гривень.

Під час відвідування харчоблоку було перевірено приготування готових страв, умови зберігання м’яса, риби, масла, овочів, хліба.

Харчуванням у закладі охоплено 84 учні, з них: 65 учнів 1-4 клас, 15 дітей з малозабезпечених сімей, 2 дітей батьки яких є учасниками АТО, 2 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Режим харчування в школі відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.  В закладі наявне перспективне меню та затверджене щоденне меню-розклад, відповідно до яких для батьків розміщена інформація  у шкільній їдальні.

Створені умови для безпечного та якісного харчування. Приміщення харчоблоку забезпечені холодною та гарячою протічною водою, відповідними миючими та дезінфікуючими засобами.

Заклад забезпечений необхідною кількістю посуду, маркування ведеться згідно з вимогами, посуд використовується за призначенням.

Всі продукти, які поступають до закладу, приймаються, зберігаються та використовуються відповідно до вимог Інструкції, їх якість відповідає вимогам державних стандартів.

З метою забезпечення раціонального харчування у закладі здійснюється контроль за виконанням норм натурального набору продуктів.

Аналізуючи наявність та стан ведення документів на підтвердження якості продуктів харчування, які поступають у шкільні їдальні, встановлено, що покращена робота щодо систематизації супровідних документів.

Аналізуючи приготовлені страви можна зробити висновок про різноманітне, збалансоване та збагачене вітамінами меню.

 

Методист відділу освіти Пилипчинець О.С.

 

Залишити відповідь

Увійти через: