Здорове харчування школяра – запорука успіху навчального процессу.

24 січня у Чумаківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася перевірка харчоблоку. З січня 2017 року збільшилась вартість одноразового харчування учнів на 4 грн. і становить 12 гривень.

Під час відвідування харчоблоку було перевірено приготування готових страв, умови зберігання м’яса, риби, масла, овочів, хліба.

Харчуванням у закладі охоплено 84 учні, з них: 65 учнів 1-4 клас, 15 дітей з малозабезпечених сімей, 2 дітей батьки яких є учасниками АТО, 2 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Режим харчування в школі відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.  В закладі наявне перспективне меню та затверджене щоденне меню-розклад, відповідно до яких для батьків розміщена інформація  у шкільній їдальні.

Створені умови для безпечного та якісного харчування. Приміщення харчоблоку забезпечені холодною та гарячою протічною водою, відповідними миючими та дезінфікуючими засобами.

Заклад забезпечений необхідною кількістю посуду, маркування ведеться згідно з вимогами, посуд використовується за призначенням.

Всі продукти, які поступають до закладу, приймаються, зберігаються та використовуються відповідно до вимог Інструкції, їх якість відповідає вимогам державних стандартів.

З метою забезпечення раціонального харчування у закладі здійснюється контроль за виконанням норм натурального набору продуктів.

Аналізуючи наявність та стан ведення документів на підтвердження якості продуктів харчування, які поступають у шкільні їдальні, встановлено, що покращена робота щодо систематизації супровідних документів.

Аналізуючи приготовлені страви можна зробити висновок про різноманітне, збалансоване та збагачене вітамінами меню.

 

Методист відділу освіти Пилипчинець О.С.

 

Автор публікації: 

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті