Знову в лідерах конкурсу на кращу бізнес-ідею

Знову в лідерах конкурсу на кращу бізнес-ідею

Третій рік поспіль у квітні місяці на базі Дніпропетровського  національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна відбувається завершальний етап конкурсу-захисту на кращу проектну  бізнес-ідею серед старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів, започаткованого головою Томаківської районної ради Скрипченко Наталією Миколаївно та кандидатом економічних наук, доцентом  кафедри «Економіки і менеджменту» економіко-гуманітарного факультету закладу Тесленко Тетяною Вікторівною.

Сьогодення  вимагає вміння переробляти  знання у цікаві ідеї, генерувати щось нове. З цією метою близько сотні старшокласників загальноосвітніх шкіл Томаківського, Солонянського та Павлоградського районів зібралися в актовій залі вишу, щоб представити і підтримати  авторів дванадцяти найбільш креативних  проектних бізнес – ідей, що змагалися за першість.

Учасників зустрічі  вкотре  вразила гостинність і доброзичливість господарів,  тепла і довірлива атмосфера зняла напругу і тривогу та сприяла свободі самовираження. Учнів оцінювало компетентне журі у складі викладачів ДНУЗТ. Учасникам  було приємно ділитися своїми ідеями з людьми, які уважно слухали, старанно осмислювали почуте і давали професійні  поради та рекомендації.

Презентували  свої бізнес-ідеї,  адаптовані під сучасні реалії, 5 учасників Томаківського району: Богдан Софія «Організація піших екскурсій «Томаківські химери»» (Зорянський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», вчитель Журавель М.М.); Максимчук Роман «Виготовлення екоупаковки на основі бджолиного воску» (Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Заболотня О.В.); Онопрієнко Анастасія «Горіховий бізнес» та Рябоволенко Едуард «Майстерня з ремонту велосипедів» (Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель Суліменко В.В.); Чобота Інна «Виготовлення канзаші» (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Селезньова К.А.)

Представлені бізнес – ідеї вражали нетрадиційним підходом, різноманітністю тем, новизною, доцільністю впровадження та прибутковістю.

Членами журі було визначено 5 переможців та нагороджено всіх учасників грамотами та цінними подарунками. Вручав нагороди ректор Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, професор, доктор технічних наук Пшінько О.М. Олександр Миколайович побажав юним бізнесменам втілити в життя їхні ідеї, адже всі вони наповнені змістом та креатином, і наголосив, що талановита молодь – це репутація країни.

Усі отримали позитивний досвід спілкування, відчули здорову конкуренцію, мали можливість порівняти себе з іншими учасниками.

Кожна ідея по-своєму була цікава, та найперспективнішими визнано розробки учнів нашого району:

  • І місце – Максимчук Роман, «Виготовлення екоупаковки на основі бджолиного воску» (Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Заболотня О.В.);
  • ІІ місце – Онопрієнко Анастасія, «Горіховий бізнес» (Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель Суліменко В.В.)

Переможці змагання отримали грамоти та грошові подарунки, спонсором конкурсу була благодійна організація «Фонд соціального розвитку» Сергія Касьянова. Однак, основним подарунком для кожного учасника було  налаштування на нові перемоги, цікаві дослідження і феноменальні здобутки, які у житті очікують небайдужих активних старшокласників.

Суліменко Віта Василівна
вчитель географії Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Залишити відповідь

Увійти через: