Зустріч однодумців

19 червня 2014 року на базі Томаківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася зустріч делегації освітян Верхньодніпровщини з освітянами Томаківського району. В складі делегації Верхньодніпровського району: завідувачка методичним кабінетом Цимбаліст К. В., методисти відділу освіти, директори навчальних закладів. На зустрічі обговорювалися надзвичайно важливі питання, пов’язані з проектним підходом для стійкого розвитку освіти в Томаківському районі, реалізація грантів із залученням навчальних закладів, питання інноваційної та експериментальної діяльності.

Засідання розпочала начальник відділу освіти Присташ Ю. А., яка звернулася зі словами привітання до учасників круглого столу та зупинилася на тих нових підходах, які застосовуються в сфері управління освітою, а саме інструментів проектного менеджменту, які запроваджуються в Томаківському районі, використання яких стає можливим завдяки злагодженій співпраці районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти та навчальних закладів. Зокрема районна рада, очолювана Н. М. Скрипченко, інтегрує проектний підхід у всі сфери життєдіяльності району. Присташ Ю. А. зазначила: «Шляхом розроблення та реалізації проектів закладаються передумови для розвитку громадської ініціативи на селі, в школі; зростає довіра до директора школи, сільського голови, підвищується рівень поінформованості громадян про можливості самоорганізації».

У виступах порушувалися питання пов’язані із «Реалізацією грантів із залученням навчальних закладів».(Слюсар І.В., директор Зорянської ЗОШ І-ІІІ ст., Алєксєєва С. С., директор Кисличуватської ЗОШ І-ІІІ ст., Сергійчук О. С., директор Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ст.), в питаннях інноваційної та експериментальної діяльності досвідом поділилися Зімненко І. О., заступник директора Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ігнатченко Н. В., заступник директора Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ст., Калашник В. А., заступник директора Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Калашник Г. Д., заступник директора Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. На зустрічі був представлений проект «Шкільна академія підприємництва» координатором Мартиновою В. В., вчителем географії та економіки Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст.  №2.

За останній час успішно демонструвалася робота навчальних закладів району на міжнародних і національних професійних виставкових заходах,  яка досить повно відображає творчі досягненнями педагогічних і науково-педагогічних працівників, про що свідчать отримані золоті, срібні та бронзові медалі Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні», Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті». Тематику та формат написання конкурсних робіт в рамках цих виставок представила  Ігнатченко Н. В., заступник директора Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Освітяни району відповіли на численні питання гостей.

В кінці зустрічі виступила завідувачка методичним кабінетом Верхньодніпровського району Цимбаліст К. В., яка  дала високу оцінку роботи навчальних закладів та висловила сподівання, що теми, порушені на зустрічі дуже важливі, матимуть подальший розвиток, адже саме ці питання залишаються вкрай важливими для освіти та побажала учасникам зустрічі плідної праці.

Гості мали змогу ознайомитися з діяльністю навчальних закладів, побувавши в Томаківській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Чумаківській ЗОШ І-ІІІ ст. та

одностайно висловили впевненість у тому, що такі зустрічі сприятимуть інноваційному розвитку освіти в районах, мають стати рушійною силою впровадження сучасних технологій в освіті, дадуть можливість завжди тримати руку на пульсі педагогічної творчості, запроваджувати та поширювати найкращі надбання .

Зі школи починається шлях у життя. Яким буде цей шлях для наших учнів: широким і світлим, щедрим на успіхи і досягнення, чесним і гідним, чи навпаки…?  На це відповість лише життя, а підготує цю відповідь школа.

 

 

Залишити відповідь

Увійти через: