Календарне планування

Календарне планування
Календарне планування

На даній сторінці пропонується орієнтовне календарне планування з таких предметів: Читання, Я і Україна, Я і Україна. Навколишній Світ, Я і природа. Я і суспільство, Я і Україна.Природознавство. Громадянське суспільство, Рідна мова, Українська література, Зарубіжна література, Англійська мова, Математика, Історія, Художня культура, Етика, Правознавство, Природознавство, Географія, Біологія, Фізика, Хімія  для 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Календарно-тематичне планування складено за програмами, які рекомендовані Міністерством освіти, науки, молоді та спорту України, для використання у 2011-2012 н.р.

Особливо корисними дані календарні плани будуть для вчителів, які тільки розпочали свій педагогічний шлях та ще не мають навичок розробки власного календарного плану на основі програм з нуля.

Усі календарно-тематичні плани, доступні для  безкоштовного скачування.

Якщо ви маєте пропозиції щодо  орієнтовного календарного планування або у вас є бажання розмістити свої власні наробки у даному напрямі то ласкаво просимо до діалогу написати розробникам сайту

Архівний сайт відділу освіти Томаківської райдержадміністрації