Польща запрошує українських студентів

Увійшовши у 2004 році в Європейський Союз, Польща гостинно відчинила свої двері для студентів з усього світу. Маючи багатовікові традиції і багату культуру, прекрасну архітектуру (старовинні замки й найкрасивіші собори), унікальні пам’ятки, багато з яких включені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також красиву природу і приємний клімат, Польща створює неповторну атмосферу, вчитися в якій завжди в радість.

Пріоритетним напрямом у системі вищої освіти Польщі, як і раніше, є навчання іноземних студентів і треба відзначити, що студентам з України завжди пропонується особливо тепле відношення і всебічна допомога. Для них, в рамках різних національних проектів, спрощується процес подачі документів і зарахування, передбачаються вагомі знижки в оплаті, а часом і зовсім надається можливість безкоштовного навчання в Польщі.

Абітурієнти можуть вибирати із широкого спектра державних і приватних університетів з рівновисокими європейськими стандартами навчання і престижністю одержуваного диплома, а також з величезної кількості спеціальностей, які в польських вузах представлені неповторним розмаїттям, причому багато з них не мають аналогів у Європі.

Всі освітні програми адаптовані до сучасного ринку праці та з моменту прийняття в 2005 році закону «Про вищу освіту» повністю синхронізовані з Болонським процесом. Особливою популярністю в українських студентів у Польщі користуються такі напрями, як журналістика та зв’язки з громадськістю, міжнародні відносини, туризм, психологія, косметологія, ветеринарія, архітектура і, звичайно, інформаційні технології.

Також важливим є наявність в польських вищих навчальних закладах міжнародних програм обміну студентами, таких як Erasmus, DAAD, GFPS, Visegrad Foundation, CEEPUS, Fulbright Student Program, а також LLP Erasmus, «Leonardo da Vinci», «Jean Monnet» та багатьох інших, що дозволяє українським студентам за час навчання побувати в різних країнах. Розташування Польщі в центрі Європи робить це можливим всього за годину або дві. До того ж чинна система European Credit Transfer System (ECTS) забезпечує зв’язок між вузами для комфортного обліку успішності.

Отриманий диплом бакалавра, магістра або доктора філософії має міжнародне визнання і буде вагомою перевагою при працевлаштуванні. Більше того, Польща заохочує іноземних студентів до побудови професійної кар’єри на території своєї країни, а престижні вузи, в свою чергу, піклуються про те, щоб їх випускники отримали найкраще місце роботи, на якому вони зможуть повною мірою розкрити свій потенціал.

Більше про навчання в Польщі ви можете дізнатись за телефоном у Києві (044) 200-28-40 або на сайті Освіта.ua

Залишити відповідь

Увійти через: